Scroll to top

Serigraf Etiket ve Serigraf Baskı

 

Birbirinden Farklı Baskı Teknikleri ile Markanızı Ön Plana Çıkarın!

Bez baskı etiket, serigraf baskı ve serigraf etiket hakkında bilinmesi gereken bilgileri sizlere sunuyoruz.

Elinizde bulunan bir ürünü veya markanızı tanıtmak ticari hayatta daha tanınır olabilmek için kişisel reklam oldukça önemlidir. Firmamız bünyesindeki hizmetler sayesinde markanızı bilinir hale getirebilmek için baskı ve etiket hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sektörde 20 yıllık deneyimi ile müşteri odaklı olarak vermiş olduğumuz hizmetler dijital baskı tekniklerini üretim aşamasında kullanmamız ile beraber belirli bir standardı yakalamış bulunuyoruz.

Dijital etiket ve baskı hizmetleri başta olmak üzere; Deri, Karton, 3D karton etiket ürünleri, baskı etiket, özel tasarım, şerit etiket, kenar ve dokuma etiket ve çokça tercih edilen serigraf etiket gibi baskı yöntemlerini kullanarak üretim sağlıyoruz.

Serigraf Baskı Tekniği ve Serigraf Etiket ile Markanızı Tanıtın

Uygulanabilir ürün kategorisi oldukça fazla olan serigraf baskı uygulamaları deri, jakron, pvc, karton veya bez üzerine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Kişisel tasarımınızı markalaştırmak istediğinizde serigraf etiketi kullanarak güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Üretimde kullanılan serigraf etiket tekniği ile oluşturulmuş baskı hizmetlerinde herhangi bir kişisel sağlığa zarar verici boya kullanılmamaktadır. Tamamı ile kalite standartları gözetilerek hazırlanan ürünlerimiz; frekans baskı ve kabartma baskı teknikleri uygulanarak satışa sunulmaktadır.

Özellikle otomotiv sektöründe tercih edilen serigraf baskı, renklerinin uzun süreli olarak solmaya karşı dayanıklı oluşu ve dışarıdan gelebilecek herhangi bir ısı veya ışından kaynaklı olarak sararma riskini en aza indirmektedir. Firmamız bünyesinde üretilen serigraf baskı ürünleri 4 farklı renk üzerinden üretimi sağlanmaktadır. Teknolojik ürünler kullanılarak oluşturulan baskı hizmetlerimiz uzmanlaşmış ve alanında tecrübesi bulunan özellikle baskı ile birlikte solvent boyaları yakından tanıyan ve tecrübeye sahip olan kişilerce üretime geçilmektedir.

Bizimle iletişime geçmenizin yeterli olacağı serigraf ve dijital baskı hizmetlerinde istediğiniz marka ve şekli istediğiniz boyutlarda tasarlayabiliryoruz.

Bez Baskı Etiket Tekniği ile Kaliteli Reklamcılık Hizmeti

Daha kişiselleştirilmiş ve bireyselleştirmiş olduğunuz markanın tanıtımı için kumaş ve bez baskı ve etiket hizmetini kullanmanız daha uygun olmaktadır. Çokça tercih edilen bez baskı etiket uygulamaları çeşitli aksesuarlar üzerine işlenen yazılar ile oluşturulmaktadır. Ürün çeşitliliği olarak bez baskı etiket hizmetlerimizde polyester, saten, Yerli, Avrupa ve Japon akmaz ürünleri ile birlikte kurdele üzerine uygulanan baskı tekniğidir. Markanızın daha hızlı tanıtılması ve geniş bir alana yayılması için bez baskı uygulamalarımızı tercih edebilir ve sizlerde baskı hizmeti çerçevesinde oluşturduğumuz ürün içeriklerinin detayını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İç ve Dış Mekan Afiş Baskı Tasarımları

Marka olabilmenin ve markayı piyasadaki pek çok rakip firmadan daha tanınır ve ön planda olabilir hale getirebilmenin temel yolu markanızı tanıtabilmektir. Bunun yolu da reklamdan geçer. Markanızın reklamını kolaylıkla yapabileceğiniz, tasarımda birbirinden farklı ve canlı baskı tekniklerini kullanan Onur etiket ile bez afiş baskı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Dijital baskı kalitesi üzerinden yola çıkarak oluşturmuş olduğumuz bez afişler sayesinde birbirinden farklı ve istediğiniz tarzda reklam afişlerini oluşturabiliyoruz.

Kullanılabilirlik açısından oldukça rahat ve kaliteli kumaş üzerine uygulanan bez afiş baskı çeşitleri her türlü iç ve dış mekana uygun olacak şekilde ve istenilen boyutta hazırlanabilmektedir.

Bez reklam afişleri özellikle uluslararası firmalar, reklam faaliyetleri, kültürel anlamda değerlerin yaşatılması adına yapılan geleneksel törenler, sosyal aktivite ve faaliyetler ve büyük çaptaki organizasyonlarda kullanılmaktadır. Kurumsal olarak belediye ve devletlerinde faydalandığı bez afişler olarak birbirinden farklı kaliteli ve renkli bir tasarım ile oluşturulmuş bez baskı etiket hizmetlerini siz de kolaylıkla alabilirsiniz. Bez afiş baskı fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilmek ve kısa sürede baskı merkezi hizmetlerinden faydalanabilmek için sitemiz üzerinden iletişim kanalları yolu ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tanıtım faaliyetleri amacı ile oluşturulan bez baskılar ve afiş ürünleri istenilen boyutta hazırlanabilmektedir. Kaliteli bir kumaş sağlanırken kişisel olarak herhangi bir taşıma zorluğu veya ağırlığı bulunmamaktadır. Dijital baskı hizmetlerinin oldukça geliştiği ve sektörde çeşitliliğin daha da arttığı baskı ve etiket alanında oluşturmamızı istediğiniz her türlü vinil baskı ürününü afiş üzerine tasarlayabiliyoruz.

Özellikle vinil baskı hizmetlerini tercih etmek isteyen kişiler diğer dış mekan baskı tanıtıcı baskı faaliyetlerinden daha farklı hizmet alanı bulabiliyorlar. Daha fazla kişiselleştirilmiş olarak üretimi yapılabilen vinil baskı hizmetlerinde ışıklı veya ışıksız olarak tasarımlar yapılabilmektedir. Amaç burada kişisel tanıtım yapabilmek veya firmanın düzenlemiş olduğu bir faaliyeti tanıtmak amacı ile yapılabilmektedir.

Vinil Branda Afiş Baskı Hizmetleri

Dijital baskı dendiğinde baskı merkezimiz bünyesinde her türlü baskı yapılabilir.   Firmalar tarafından oldukça sık kullanılan vinil baskı çeşidi büyük firmalar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Dev boyut diyeceğimiz oldukça büyük şekilde oluşturulan ve genellikle dış mekanlarda kullan vinil branda baskı ürünleri dışarıdan gelebilecek herhangi bir olumsuz doğa koşullarına karşı da oldukça dayanıklı üretilmektedir.

Birbirinden farklı boyut ve gramajlar da üretilen vinil branda afiş hem hafif hem de portatif olarak üretiliyor. Kullanıldığı alanlar; tabelalar, fuar standları, tanıtıcı reklam alanları, büyük poster ve bayraklar, afiş tasarımlarında kullanılır. Kaliteli bir görüntü elde etmenizi sağlayan yüksek çözünürlüklü vinil baskı afişleri Onur etiket firmamız aracılığı ile en uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Dijital baskı alanında her türlü tanıtıcı faaliyetlerimiz için kullanabileceğiniz bez baskı, serigraf baskı ve etiket faaliyetleri vinil baskı afiş, branda ve reklam tasarımları üzerine alacağınız hizmetler hakkında bilgi alabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Onur etiketin sahip olduğu sertifikalar ile güvenilir bir şekilde üretimi sağlanan, kalite standartlarını ön planda tutarak hem sağlığı koruyucu hem de uluslararası standartlara uygun bir şekilde üretilen baskı hizmetlerimizden; bütçenizi aşmayacak şekilde hem uygun branda baskı fiyatları hem de kaliteli tasarımlarımız ile siz de tanışın.

Bez baskı etiket, serigraf baskı ve serigraf etiket hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gelişmeleri takip etmek için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın…