Scroll to top

Serigraf Baskı Tekniği ve Serigraf Etiket ile Markanızı Tanıtın

Uygulanabilir ürün kategorisi oldukça fazla olan serigraf baskı uygulamaları deri, jakron, pvc, karton veya bez gibi malzemeler üzerine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Kişisel tasarımınızı markalaştırmak istediğinizde baskı yapılacak etiketi kullanarak güvenilir hizmet alabilirsiniz. Serigraf etiket tekniği ile oluşturulmuş baskı hizmetlerinde herhangi kişisel sağlığa zarar verici boya kullanılmamaktadır. Bez baskı etiket tamamen sağlık şartlarına uygun bezler kullanılmaktadır. Tamamı ile kalite standartları gözetilerek hazırlanan ürünlerimiz; frekans baskı ve kabartma baskı tekniği uygulanarak satışa sunulmaktadır.

Peki serigrafi baskı nasıl bu kadar çok tercih edildi? Özellikle otomotiv sektöründe tercih edilen serigraf baskı, renklerinin uzun süreli olarak solmaya karşı dayanıklı olma özelliğine sahip. Dışarıdan gelebilecek herhangi bir ısı veya ışından kaynaklı olarak sararma riskini en aza indirmektedir. Firmamız bünyesinde üretilen serigraf baskı ürünleri 4 farklı renk üzerinden üretimi sağlanmaktadır. 

Özellikle tekstil ürünlerinin vazgeçilmezi olan serigraf baskı etiket, teknolojik ürünler kullanılarak oluşturulan baskı hizmetlerimiz sayesinde en iyi sonucu verir. 

Uzmanlaşmış ve alanında tecrübeli, özellikle baskıyla birlikte solvent boyaları yakından tanıyan kişilerce üretime geçilmektedir.

Bizimle iletişime geçmenizin yeterli olacağı serigraf ve dijital baskı hizmetlerinde istediğiniz marka ve şekli istediğiniz boyutlarda tasarlayabiliriz.

Serigraf Etiket - Serigraf Baskı - Bez Baskı Etiket - Onur Etiket

Serigraf Etiket – Serigraf Baskı – Bez Baskı Etiket – Onur Etiket

Bez Baskı Etiket Tekniği ile Kaliteli Reklamcılık Hizmeti

Daha kişiselleştirilmiş ve bireyselleştirmiş olduğunuz markanın tanıtımı için kumaş üzerine baskı hizmeti ve bez baskı hizmetini kullanmanız daha uygun olmaktadır. 

Çokça tercih edilen bez baskı etiket uygulamaları çeşitli aksesuarlar üzerine işlenen yazılar ile oluşturulmaktadır.

 Çeşitlilik olarak bez baskı etiket hizmetlerimizde polyester, saten, Yerli, Avrupa ve Japon akmaz ürünleri ile birlikte kurdele gibi yüzeyler üzerine uygulanan baskı tekniğidir. Uv baskı denilen suni deri üzerine yapılan baskılar da serigraf etiket olarak örnek verilebilir. Markanızın daha hızlı tanıtılması ve geniş bir alana yayılması için bez baskı uygulamalarımızı tercih edebilirsiniz. Sizler de baskı hizmeti çerçevesinde oluşturduğumuz ürün içeriklerinin detayını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

İç ve Dış Mekan Afiş Baskı Tasarımları

Marka olabilmenin ve markayı piyasadaki pek çok rakip firmadan daha tanınır ve ön planda olabilir hale getirebilmenin temel yolu markanızı tanıtmak. Bunun yolu da reklamdan geçer. Markanızın reklamını kolaylıkla yapabileceğiniz, tasarımda birbirinden farklı ve canlı baskı tekniklerini kullanan Onur etiket ile serigraf baskı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Dijital baskı kalitesi üzerinden yola çıkarak oluşturmuş olduğumuz bez afişler sayesinde birbirinden farklı ve istediğiniz tarzda reklam afişlerini oluşturabiliriz.

Kullanılabilirlik açısından rahat ve kaliteli kumaşa uygulanan bez afiş baskı çeşitleri iç, dış mekana uygun olacak şekilde, istenilen boyutta hazırlanabilir.

Bez reklam afişleri özellikle uluslararası firmalar, kültürel anlamda değerlerin yaşatılması adına yapılan geleneksel törenler, sosyal aktivite, faaliyetler ve büyük çaptaki organizasyonlarda kullanılmaktadır. Kurumsal belediye ve devletlerin de faydalandığı afişler olarak kaliteli ve renkli bir tasarım ile oluşturulmuş bez baskı etiket hizmetlerini kolaylıkla alabilirsiniz. Bez afiş baskı fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilmek, baskı merkezi hizmetlerinden faydalanabilmek için sitemiz üzerinden iletişim kanalları ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tanıtım faaliyetleri amacı ile oluşturulan bez baskılar ve afiş ürünlerinde istenilen baskılar yapılabilir. Kaliteli bir kumaş sağlanırken kişisel olarak herhangi bir taşıma zorluğu veya ağırlığı bulunmamaktadır. Dijital baskı hizmetlerinin oldukça geliştiği ve sektörde çeşitliliğin daha da arttığı baskı etiket, bez etiket alanında oluşturmamızı istediğiniz her türlü vinil baskı ürününü afiş üzerine tasarlayabiliriz. 

Elek baskı olarak adlandırılan bir diğer baskı çeşidini de serigrafi etiket başlığı altında sıklıkla görebiliriz. Çerçevelenmiş bir ipek kumaştan boyanın alt kısma uygulanmasından oluşuyor. Çerçeveye gerilmiş  ipek kumaştan boyanın alt kısma uygulanmasından oluşur. Bu elekler ipek ve metal dokumalardan oluşmaktadır. Çerçeveleri ise ahşap veya metalden üretilir. 

Özellikle vinil baskı hizmetlerini tercih etmek isteyen kişiler diğer dış mekan baskı tanıtıcı baskı faaliyetlerinden daha farklı hizmet alanı bulabiliyorlar. Daha fazla kişiselleştirilmiş olarak üretimi yapılabilen vinil baskı hizmetlerinde ışıklı veya ışıksız olarak yüzeye baskı yapılabilmektedir. Amaç burada kişisel tanıtım yapabilmek veya firmanın düzenlemiş olduğu bir faaliyeti tanıtmak amacı ile yapılabilmektedir.

Vinil Branda Afiş Baskı Hizmetleri

Dijital baskı dendiğinde baskı merkezimiz bünyesinde her türlü baskı yapılabilir.   Firmalar tarafından oldukça sık kullanılan vinil baskı çeşidi büyük firmalar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Dev boyutlarda oluşturulan ve genellikle dış mekanlarda kullanılan vinil branda baskı ürünleri dışarıdan gelebilecek herhangi bir olumsuz doğa koşullarına karşı da oldukça dayanıklı üretilmektedir.

Birbirinden farklı boyut ve gramajlar da üretilen vinil branda afiş hem hafif hem de portatif olarak üretiliyor. Kullanıldığı alanlar; tabelalar, fuar standları, tanıtıcı reklam alanları, büyük poster ve bayraklar, afiş tasarımlarında kullanılır. Kaliteli bir görüntü elde etmenizi sağlayan yüksek çözünürlüklü vinil baskı afişleri Onur etiket firmamız aracılığı ile en uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Dijital baskı alanında her türlü tanıtıcı faaliyetleriniz için kullanabileceğiniz baskı etiket, serigraf baskı ve etiket faaliyetleri tarafımızca yapılır.

Vinil baskı afiş, branda ve reklam tasarımları üzerine alacağınız hizmetler hakkında bilgi alabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Onur etiketin sahip olduğu sertifikalar ile güvenilir bir şekilde üretim sağlanır, kalite standartları ön planda tutulur. Hem sağlığı koruyucu hem de uluslararası standartlara uygun bir şekilde baskı hizmetleri üretilir. Bütçesini aşmayacak şekilde hem uygun branda baskı fiyatları hem de kaliteli tasarımlarımız ile siz de tanışın.

Bez baskı etiket, serigraf baskı, serigraf etiket ve daha birçok etiket hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızla iletişime geçebilirsiniz. Gelişmeleri takip etmek için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın…