Scroll to top

Deri Etiket Fiyatları

Deri etiket fiyatları ve dokuma etiketler ile ilgili firmamızın kaliteli üretimi hakkında bilgilendirici yazımızı keyifle okumanızı dileriz.

Tekstil ve baskılıma sektörünün devlerinde biri olan, girişimci ve cesur tutumuyla müşterilerini oldukça memnun eden, markasının prestijine önem veren ve tecrübe birikimi ile ön plana çıkan bir firmadır. Kurulduğu yıldan itibaren faaliyet göstererek, kalite ve fiyatlandırmanın önem arz ettiğini bu sektörde, deri tanıtımının yanı sıra ürün içeriği bakımından rakiplerinin her zaman bir adam önündedir.

Günümüzde mevcut olan müşteri portföyünde kendini kalite ile birleştirmiştir, dünyanın önde gelen firma ve markalarına konfeksiyon fabrikalarıyla üretim yapmaktadır. Kendine güvenen ve markasının prestijine önem vererek onu hep yüksekte tutan ilgili firma, katıldığı organizasyon ve fuarlarda kendini tanıttığı müşterileriyle 27 ülkeye kadar ihracat yaparak bu alanda ülkemizin biricik gururu haline gelmiştir.

Vizyon olarak, yeni talepler oluşturarak sürekli gelişen ve topluma bu bağlamda ürünler sunan bir firma olmanın yanı sıra dünya pazarında sözünü geçiren bir şirket haline gelmektir. Misyon olarak ise, faaliyetlerinin yalnızca ekonomik olmadığının bilincinde ve uluslararası düzeyde ülkemizi temsil etmenin gururu olmayı ilelebet devam ettirmektir.

Kendine ücretlendirme anlamında güvenen ve markasının kalitesinden de ödün vermeyerek müşterine sunar, bu konuda da rakip firmalarının bir adım önünde yer alıyor. Baskılama ve etiket piyasasında ürünlerini uygun fiyat tarifeleriyle piyasaya süren ilgili firma, zengin içeriğiyle de bir o kadar adından söz ettiriyor.

Etiket çeşitleri kapsamında, deri etiket ve dokuma etiketten başlayıp kenar örgü ve pamuk etikete kadar geniş bir yelpaze ile karşımıza çıkmakla kalmayıp, 12 adet çeşidini her bütçeye uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırıyor. Bilindiği gibi üzerinde firma için dokuma etiket vazgeçilmez bir ürün olarak, çeşitli şirketler ve firmalar tarafından çalışanlarına uygun görülüyor. Bu bağlamda üretilenler kaliteden şaşmadan üreterek, sektörün bu ihtiyacını da sadece tek başına karşılayabiliyor. Üstüne üstlük bu ürünler tamamen müşterinin arzu ve isteklerine göre özelleştirilebilirken siz ve şirketiniz için kendine bir görünüm sunuyor.

Dokuma Etiket

Tekstil üzerinde harikalar yaratan dokuma etiketler, firmanın maharetli elleri ve güçlü üretimi sayesinde birer tasarım harikası haline geliyorlar. Tekstil ürünlerinde kullanılan ve günümüzde iyice yaygınlaşan baskılama teknolojisi, kendine has dokuma içerikleri sayesinde ürünlere hiçbir zarar vermeden onları öne çıkarıyor. Bu bağlamda her bir ürünün yıkama talimatları ürünün üstünde bulunup, firmamız tarafından müşterileri için ön plana çıkarılıyorlar. Ve baskılama teknolojileri sayesinde her bir logo ve etiket, dokuma olduklarını belirten bir şekilde yüksek çözünürlüklerle ürünler üzerinde yerlerini alıyorlar.

Sonuç olarak firmamız, dokuma etiket, karton etiket haricinde müşterilerinden gelen özel isteklere bağlı olarak içeriğinde yapışkan bulunan etiket üretimi için gereken altyapısı ile 20 yıla uzanan tecrübesini, sektörde söz sahibi olmak için kullanmıştır.

Üretim çeşitlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya ilgili makale üzerinden sipariş vermek için iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri Instagram hesabımızdan takip ederek gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.