Scroll to top

Kenar Örgü Etiketin Bilmeniz Gereken Özellikleri Nelerdir?

Kenar Örgü Etiket; kıyafet etiketleri, günümüzün olmazsa olmazı olmuş ve birçok marka kendi ismini tanıtabilmek amacı ile bu yolu tercih etmektedir.

Basit bir kıyafet etiketinde, giysinin yıkama talimatları, içeriği ve birçok bilgi bulunmaktadır. Orada, markanızı ilgilendiren en iyi kısım ise, ilgi çekici şekilde tasarlanmış ve müşterilerinizin aklında kalmasını sağlayan dilediğiniz biçimde üretilmiş bir etiket çeşidi olmasıdır. 

Kullanıcılar en sevdiği markanın etiket biçimini kolayca hatırlayabilmektedir. Etiket çeşidi markaların prestijini belirleyen bir unsurdur. Etiketin yapısı kullanıcı açısından çok önemlidir. Marka, kullanıcının bilinçaltına yerleştiğine göre artık pazarlamanızı en iyi şekilde yapıyorsunuz demektir. 

Çoğu kullanıcı, kıyafetin etiketinin kaşındırıcı yada rahatsız edici olduğunu düşünebilir ve hatta bu etiketleri keserler. Bunun önüne geçmek markalar için önemlidir çünkü etiket, artık ürününüzün tamamlayıcı bir parçası olmuştur ve bu etiket sayesinde kullanıcılar markanızın ismini aklından hiç çıkarmazlar.

Kenar örgü etiket bu bağlamda çok ayrı bir yerde bulunmaktadır. Kanca ve iğne sistemi sayesinde etiketlerin dokunması sırasında farklı bir işleyiş söz konusudur. Etiket dokunduğu esnada kenarlarının örülmesi vasıtası ile tamamlanmaktadır. 

Kenar örgü etiket, dokuma işlemi sırasında kenarlarının örülmesi ile bilinmektedir. Bu etiket sayesinde etiketin verdiği rahatsızlıktan kurtulmak mümkün oluyor. Kenar örgü etiketler en fazla hazır giyimde kullanılmaktadır. 

Neden Kenar Örgü Etiket Kullanmalıyım? 

Bu yazımızda belirttiğimiz üzere kenar örme etiket, en sık duyulan rahatsızlığı önlememize yarar. Ensede veya herhangi bir alanda rahatsızlık yaratan etiketlerin kullanıcıyı rahatsız etmesini engeller. 

Etiketin rahatsız etme problemi birçok yöntem ile halledilebilmektedir. Bunlardan biri de kesim yöntemi olarak görülebilir. Bu gibi problemlerden kurtulmanın en iyi yolu, profesyonel bir etiket şirketi ile çalışmaktır.  Onur Etiket sayesinde, bu yöntemlerin birçoğunu keşfedebilirsiniz. 

Kenar örgü etiket ve daha birçok etiket çeşidinde markanızı en iyi şekilde destekleriz. Sınırlama olmaksızın, istenilen dizaynda ve yapılabilecek en iyi şekilde ürünlerinizi teslim ederiz.

Onur Etiket, hizmet ve ürünlerinin kalitesini, çeşitliliğini arttırabilmek amacı ve müşteri memnuniyetini en iyi düzeye çıkarabilmek, beklentileri karşılayabilmek gibi konuları önemsemektedir. Sıklıkla kullanılan tekstil etiketleri hakkında bilgi almak ve numune talep etmek için bizimle iletişime geçiniz. Sosyal medyada bizi takip ederek yeni etiket modellerini görebilirsiniz.. Instagram: @onuretiketcomtr

Kenar Örgü Etiket - Dokuma Etiket - Onur Etiket