Scroll to top

Onur Etiket;

Hakkımızda

Bilgi ve tecrübe birikimiyle tekstil etiketlerinde lider konuma gelmiştir. Kalite, zamanlama ve fiyatın çok önemli olduğu sektörümüzde bu temel unsurları bir araya getirerek kendi standardını örnek alınacak hale getirmiştir. Şirketimizin bundan sonraki amacı; hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmaktır. Onur Etiket, üretimini yaptığı dokuma etiket, baskı etiket, karton etiket dışında müşterilerinden gelen talep ve istekler doğrultusunda kendinden yapışkanlı etiket ve mikro enjeksiyon plastik etiketlerin imalatı için gerekli alt yapıyı kurmuş ve 20 yıllık sektörel deneyimiyle bu alanlarda da söz sahibi olmuştur.

Bugün Onur Etiket’in mevcut müşteri portföyünde adı kalite ile bütünleşmiş, dünyanın önde gelen markalarına üretim yapan konfeksiyon fabrikaları bulunmaktadır. Ayrıca, katıldığı yurt dışı fuar ve organizasyonlarla elde ettiği müşterileriyle dört kıta 27 ülkeye ihracat yaparak bu konuda da ülkemizin gururu olmuştur.

Misyonumuz

Onur Etiket, ilklere imza atan, girişimci cesur yapısıyla örnek bir kuruluştur. Onur Etiket ’in varoluş amacı, gelişen hizmet ve ürünlerini, “kalitesinden, güvenilirliğinden ve iş ahlakından” ödün vermeden geniş kitlelere sunmaktır. Ait olduğu sektörün ülke ekonomisindeki lokomotif görevinin bilincinde olan her mensubu gibi, faaliyetinin yalnızca ekonomik bir faaliyet olmadığını, ayrıca uluslar arası arenada ülkemizi temsil etme gurur ve şuurunu yaşamak olduğunu bilmektedir.

Vizyonumuz

Onur Etiket’ in hedefi, yeni talepler yaratarak topluma sürekli gelişen hizmetler ve ürünler sunan, dünya pazarında söz sahibi bir firma olmaktır. Onur Etiket’ e göre başarı, ilkelerinden ödün vermeden yürütülen sürekli ve sistematik çalışmadır. Onur Etiket’ de en önemli sermaye, insan kaynağı ve hep birlikte elde edilen deneyimdir. Bu değerlerden yola çıkan Onur Etiket çalışanları, “uluslararası standartlarda kalite kriterlerini özümsemişlerdir ve bu kriterleri uygulayacaklardır.” Kalite standartlarından, mücadeleden, güvenilirlikten, dürüstlükten, iş ahlakından ödün vermemek Onur Etiket’ in ilkesini oluşturan değerlerdir.

İhracat Faaliyetlerimiz

Artan kalite ve imalat gücünü dünya piyasalarına açılarak kullanmayı hedefleyen Onur Etiket katıldığı yurtdışı fuar ve organizasyonlarının sonucu elde ettiği müşterileriyle bugün 4 kıtada 27 ülkeye ihracat yaparak bu alanda ulaşılması güç bir noktaya gelmiştir. Başta Güney Afrika Cumhuriyeti ve Fransa olmak üzere ABD, İngiltere, Hollanda, Polonya, Danimarka, Romanya, Ukrayna, Almanya, Bulgaristan, İran ihracat yaptığımız ülkelerdir. Önümüzdeki günlerdeki hedefimiz ihracat potansiyelimizi gerek ülke sayısı bazında gerekse yapılan ihracat miktarı bazında arttırmaktır. Bu bağlamda en önemli hamlelerimizin İngiltere de ve Amerika Birleşik Devletlerinde birer adet bağlantı ofisi açmak olduğunu gururla açıklarız.

Referanslarımız

Sertifika ve Belgelerimiz

ISO 9001 Belgesi - Onur Etiket

ISO 10002 Belgesi - Onur Etiket

Sedex Belgesi - Onur Etiket

OEKO-TEX Standard 100 - Onur Etiket

GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD - Onur Etiket

Global Recycle Standard - Onur Etiket