Scroll to top

Güvenlik Etiketi

Bu makalemizde dijital rulo etiket ve güvenlik etiketi fiyatları hakkında bilgiler yer almaktadır.

Tekstil etiket ve baskılama sektöründe 20 yıllık tecrübesini daime yenilikçi ürünlere adayan Onur Etiket, şimdi de baskılıma teknolojisine yaptığı yatırımı, ürünlerine kalite olarak aktarmaktadır. Zamanlama, kalite ve fiyatın en önemli konular olduğu etiket ve baskılama sektöründe, Onur etiket, kuruluğu yıldan itibaren, tecrübe ve birikimiyle ilgili sektörün bir devi haline gelmiştir.

Bahsettiğimiz önemli konuları bir temel unsur olarak görüp, kendi standartlarını yaratarak ve bunları örnek alınacak standartlar haline getirmiştir. 27 ülkenin önde gelen markalarına üretim yaparak ve konfeksiyon fabrikalarını her daim aktif tutarak Onur Etiket, etiket ve baskılama sektöründe söz sahibi bir konuma gelmiştir.

Etiket çeşitleri anlamında zengin bir yelpazeye sahip olan firma, işleri bir boyut daha ileriye taşıyarak kontrol sistemleri konusuna atılmıştır. Baskı, dokuma ve deri etiket haricinde, kenar örgü ve pamuk etiket gibi imalatlarıyla sektörü çeşitlendirmekte öncü bir konumdadır. Bunlardan en önemlisi olan ise şüphesiz güvenlik etiketidir.

Ürün koruma etiketi olarak da bilinen güvenlik etiketi, kullanılmayan ve gizlenmek istenen büyük güvenlik araçlarına uygulanan mükemmel bir çözümdür. Güvenlik etiketi ayrıca garanti etiketi olarak da bilinip, en çok tercih edilen şekli void geçersiz etikettir. Bu etiket çoğunlukla elektronik ürünler için kullanılan, ürünün kurcalanıp kurcalanmadığını, içinin açılıp açılmadığını denetleyen bir ürün koruma sistemleri bütünüdür.

İlgili etiket eğer void etiket olarak kullanılacaksa kâğıt bazlı bir etiket olmalıdır. Genellikle üst tarafı metal rengindedir. Bu bağlamda güvenlik etiketi bir denetleyici olarak büyük firmalar tarafından çoğunlukla tercih edilir, fakat bu maliyeti yüksek bir işlem iken, Onur Etiketin, uygun ve maliyetsiz fiyatlandırmaları sayesinde her firma düzeyine inmiştir.

Güvenlik Etiketi Fiyatları

Misyon olarak, faaliyetlerinin yalnızca ekonomik olmadığının bilincinde ve uluslararası düzeyde ülkemizi temsil etmenin gururu olmayı ilelebet devam ettirmektir. Vizyon olarak ise, yeni talepler oluşturarak sürekli gelişen ve topluma bu bağlamda ürünler sunan bir firma olmanın yanı sıra dünya pazarında sözünü geçiren bir şirket haline gelmektir. Üstüne üstlük, Onur etiket, yer aldığı uluslararası organizasyonlar ve fuarlarda kendine bir hayli ün yaparak, ilgili sektörde ülkemizin bir gururu haline gelmiştir.

Hizmete sunduğu ve yüksek baskılıma teknolojisi kullandığı void güvenlik etiketi konusunda ise rakip firmalara göre oldukça ileri bir konumda yer almaktadır. Void etiket yapıştırıldığı yüzeyden çekip çıkarılmak istendiğinde yüzeyde Void yazılı bir iz bırakır, bu ürünün açılıp açılmadığını denetler. Ayrıca bu void yazısı özelleştirilebilerek, üzerinde firmanın kendisi tasarımsal logosunu bulundurabilmektedir.

Onur Etiket, bu noktada tamamen kişiye ve firmaya özel bir hale gelen baskılıma yaparak müşterilerine kaliteden ödün vermeyerek uygun fiyatlara etiket sağlamaktadır. Buna rağmen, güvenlik etiketi fiyatları, firmalar ve şirketler tarafından sadece maliyetli olduğu için değil ayrıca içerdiği özel hammaddeden dolayı siparişlerde süre olarak uzuma olabileceği korkusuyla bu yeniliği göz ardı etmektedirler. Ama Onur Etiketin, piyasayı değiştiren yenilikçi tutumu ve ücretlendirme konusunda ki uygunluğu sayesinde, piyasada ki bu durgunluğu yok ederek, sadece kendi için değil sektör adına da bir atılım yapmıştır.

Ürünlerini denetlemek isteyen ve bunun için yüksek fiyatlar ödemek istemeyen firmalar rulo etiket baskı için Onur Etiketin kapısını çalmaya başladılar bile. Güvenlik etiketi fiyatları için bizlerle iletişime geçerek numune ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dijital Rulo Etiket

Teknolojik atılımları ve sektöre yaptığı hatırı sayılır yatırımları sayesinde Onur Etiket, Dijital rulo etiket alanında da oldukça ileri bir noktaya gelmiştir. Yüksek kalite baskılıma teknolojisi ve dijital rulolama tekniğini bir araya getiren ilgili firma, bünyesinde bulundurduğu işinin ehli firma ve yüksek güçlerde çalışan ekipmanları sayesinde tekstil, baskılama ve etiket sektöründe bir dev haline gelmiştir. Barkod etiket adı altında ise dünyanın önde gelen tekstil firmalarıyla ticaret yapan firma, bu alanda da prestijinden ve kalitesinden ödün vermeyerek, ve ayrıca bu imkanlarını uygun fiyat ve ücretlendirmeleriyle birleştirerek müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Dijital rulo etiketi olarak ise yazıcılarının kalitesine ve bakımlarına fazladan önem veren Onur etiket, barındırdığı teçhizat ve bakım görevlileriyle, yüksek teknoloji içeren baskılama ve yazma makinelerini sürekli çalışır halde tutarak aldığı siparişleri birkaç gün içinde teslim edebilmektedir. Hızlı teslimat yapmanın yanı sıra, bu teslimatları her bütçeye uygun fiyatlandırarak Onur Etiket, sektörde ün yapmanın yanı sıra ülkemizi de bulunduğu alanda teslim ettiğinin bilincindedir.

Bu yaklaşımını herhangi bir sektörde ki rakip ve dost firmalara da öneren Onur Etiket, tecrübesi ve birikimi, yüksek kalite baskılama ve yazma makineleri ve işinin ehli çalışanlarıyla, kaliteden ödün vermeyerek uygun fiyatlar çerçevesinde müşterilerini beklemektedir.

 

Güvenlik Etiketi ve Dijital Rulo Etiket hakkında bilgi ve örnek modeller görmek için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Onur Etiketi sosyal medyadan takip ederek yeniliklerimizi ve tasarımlarımızı görebilirsiniz.. TwitterInstagramLinkedin