Scroll to top

Arma Etiket İle Görsel Zenginliği Yakalayabilirsiniz

Arma Etiket, reklam ve pazarlama yapmak amaçları başta olmak üzere, ürün özelliklerini yazmak için yada farklı dizaynlar için kullanılmaktadır. 

İlk akla gelen herhangi bir etikette giysinin yıkama talimatları, içeriği ve birçok bilgi bulunur. Markanızı en iyi şekilde temsil eden ve müşterilerinizin sizi en iyi şekilde tanınmasını sağlayan etiketler, müşteri isteklerine göre üretilir. 

Etiketler, birçok çeşitte olmaktadır ve farklı sektörlerde kullanılmaktadır. Bunlar tekstil sektörü, mobilya sektörü gibi sektörler olabilir. Etiket piyasasında birçok etiket türü bulunmaktadır. Bunlar deri etiket, karton etiket, dokuma etiket olarak örnek verilebilmektedir. 

Arma etiket, birçok sektörde yaygın biçimde kullanılabilmektedir. Tekstil sektörü başta olmak üzere, arma etiket ayakkabı, çanta gibi imalat alanlarında kullanılmaktadır. Arma etiket dokuma etiketin bir türü olmakla beraber, arma şeklinde ceket, t-shirt, forma, şapka vb. ürünlerde kullanılır.

Bu etiket, birçok çeşit içerik ile üretilebilirler. Deri, kauçuk, kauçuk transfer, TPU, damla olarak üretilebilir. Etiket imalatı içerisinde metal aksesuar kombinasyonları da yapılabilmektedir. 

Birçok meslek grubunun kullandığı arma etiket, simgesel bir hale gelmiştir. Askeri kıyafet imalatlarında arma etiketler yaygın kullanılmakla beraber polis, pilot gibi meslek gruplarında da kullanılmaktadır.

Spor kulüpleri de dahil olmak üzere kullanıcıları sayesinde yaygın kullanıma sahip olan bu etiket, yıllar boyu hizmet veren Onur Etiket sayesinde istenilen türde dizayn edilebilmektedir. 

Tekstil ürünlerinin ve modanın yönelimi ile, artık dış giyimde de arma etiketler sıklıkla kullanılmaktadır. Motosiklet, pilot montları gibi giyim eşyalarında görmeye alışık olduğumuz arma etikete ulaşmak için en doğru yerdesiniz. 

Trendleri takip eden ve müşteri memnuniyetini her zaman üstün tutan Onur Etiket, ürün kalitesi ile ve sizlerin de her türlü oluşturacak olduğunuz marka, arma etiket ya da slogan üzerine istediğiniz etiket modelini uygular.

Hizmet ve ürünlerimizin kalitesini, çeşitliliğini arttırabilmek amacı ve müşteri memnuniyetini en iyi düzeye çıkarabilmek, beklentileri karşılayabilmek gibi konuları detaylıca göz önünde bulunduruyoruz. 

Büyük arge ekibimiz ile beraber ciddi çalışmalar ile müşteri memnuniyetini maksimum  seviyeye çıkarabilmek amacıyla teknolojik inovasyonları takip ederek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 

Onur Etiket, tüm tekstil etiketlerinin imalatını yapmaktadır. Diğer etiketler hakkında bilgi almak ve numune talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medyadan takip ederek yeni etiket modellerini görebilirsiniz.. Instagram: @onuretiketcomtr

Arma Etiket Modelleri - Nakış Arma Etiket - Onur Etiket