Scroll to top

Bu makalemizde sizlere karton etiket ve baskı etiket fiyatları hakkında bilgilere değindik.

Marka ve Ürün Tanıtımında Etiket Kullanımı

Kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilen ve sektörde uzun bir süredir alanında deneyim elde etmiş ve belirli bir birikime kavuşmuş bir firmayız. Hizmetimizin kalitesi bizim için müşteri memnuniyeti demektir.

Ürünlerimizden elde edeceğiniz memnuniyet hem uygun hem de kaliteli bir performans sunacağımızın da göstergesidir. Markanızın tanıtılmasında hedefe yönelik olarak içerikler üretiyor olsanız bile kişisel tasarımlarınızı ürün üzerinde etiketlemeniz oluşacak müşteri potansiyeliniz ve kişisel portföyünüz için önemlidir. İstek dahilinde baskı karton dokuma başta olmak üzere ürünlerde kaliteyi hissedebileceğiniz özel pamuk dokuma etiket ve tasarım etiket imalatımızdan en iyi şekilde üretim alabilir ve baskı etiket fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kalite Standartlarını Ön Planda Tutan Şeffaf Bir Hizmet Sunuyoruz

Şeffaf bir hizmet anlayışına sahip olmasıyla beraber internet sitemiz üzerinden rahatlıkla irtibat kurabileceğiniz iletişim numaraları eposta adresimiz bulunmaktadır. Tasarım etiketlerimizi ve baskı etiket ürünlerini üretim alanında ve yerinde görmek için İstanbul, Merter’deki şubemizde ziyaret edebilirsiniz.

Kendine has dokusu ile üretilen ve tanıtacak olduğunuz markanın prestijini yükseltecek olan tasarımları yüksek bir kalite ve uygun fiyat prensibi ile üretmekteyiz. Piyasada pek çok muadil görmek kafa karıştırıcı gelebilir ancak hizmetin kalitesi sektörde kalıplaşmış olmakla ilgilidir. Deneyimin bunda önemli bir katkısı bulunur.

20 yıllık tecrübemizi yalnızca yurt içinde değil yurtdışında çeşitli ülkelerde organizasyon alanlarında ve farklı zaman dilimlerinde yapılmış olan fuar tanıtımlarında sergilemiş bulunuyoruz.

Fabrikasyon kuruluşumuz hizmet ölçekli bir prensip ile birbirinden farklı dizayn ve içerikler sunmuştur.

Hizmet anlayışımızı çalıştığımız firmalar üzerinden de tahkik edebilirsiniz. Oldukça kaliteli ve alanında ismi duyulmuş olan pek çok firmaya etiket ve baskı işlerinde yardımcı olmuşuzdur.

 

Karton ve Kraft Etiket Ürünlerimiz

Onur etiket firması olarak bünyemizde üretilen tüm ürünler kendi firmamıza ait olup tüm hakları saklı bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden yapacağınız etiket alışverişlerinizin belli bir kısımdan sonrası ücretsiz kargo ile adresinize iletilmektedir.

Satın alacak olduğunuz etiket modelleri birbirinden farklı teknikler ile baskı hizmetine gönderilmektedir. Yüksek standart ile üretimi yapılan ve hizmete sunulan etiket ürünlerimiz, en iyi işçilik ile tasarlanmaktadır. Tamamı ile doğa dostu ürünler insan sağlığına da zarar vermeyecek kaliteli malzemeler içermektedir.

Çeşitli ünlü giysi markalarının üzerinde tasarlanan etiket modellerimiz; Kraft etiket tasarımları, düz kesim olarak da hizmet verdiğimiz ve çalıştığımız bir alandır. Özellikle büyük davetler, organizasyonlar ve düğün törenlerinde kullanılacak olan karton etiketler ve Kraft etiket malzemeleri 350 gr olarak ve etikete uygun boyutlarda üretimi sağlanmaktadır. Özel günlerinizi daha ilgi çekici ve kıymetli hale getirebilmek için siz de çeşitli etiket modellerimize göz atarak baskı etiket fiyatları en uygun şekilde değerlendirebilirsiniz.

Tasarlanmış olan ve istediğiniz sayıda üretimi gerçekleştirilen düz kesim kraft etiketlerin belirli bir köşesinden zımba yardımı ile veya delik açarak herhangi bir aksesuar ya da kurdele ile istediğiniz ürün üzerine sabitleyebilirsiniz.

Düz kesim olarak tasarlanmış olan ve üretimi bu şekilde gerçekleştirilen sticker etiketler de tasarımlarımız arasındadır.

 

Tüm Çalışmalar Müşteri Memnuniyetine Odaklı Olarak Gerçekleşir

Birbirinden farklı renk ve dokudaki, size özel kişiselleştirilmiş yazı karakterine sahip Kraft etiketler de oldukça moda olmaktadır. Daha çok doğum günlerinde veya karşımızdaki kişiyi daha özel hissettirmek amacı ile farklı ölçülerde üretilebilen Kraft etiketler, baskı sırasında sizler ile iletişime geçilerek ortak işbirliği ile üretimi gerçekleştirilir. Birbirinden şık kraft etiket modellerimiz için detaylı bilgi alabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Ürün Çeşitliliğimiz

Üretiminde bulunduğumuz ürün çeşitliliğine bakacak olduğunuzda dokuma etiket, pamuk etiket çeşitleri, karton etiket, dokuma arma üzerine etiket, kenar örgü etiket çeşitleri, özel tasarım şeritler, deri etiket, 3D karton etiket, kuşe etiket, sticker etiket baskı, serigraf etiket, güvenlik ve baskı etiketi olmak üzere çeşitli modeller üzerinde akılda kalıcı tasarımlarda bulunmaktayız.

Çokça tercih edilen baskı etiketlerin dışında farklı desenlerde sticker etiket oldukça ilgi çekmektedir. Sticker etiketleri istediğiniz yapıda oval ya da yuvarlak olarak üretebiliyoruz. Kişiselleştirilmiş ve özel kesim tercihlerimiz de bulunmaktadır. Kişiselleştirilmiş ürünlerin markaya katkısı globalleşen sektör dünyasında zamanla farkını hissettirecektir. Sticker etiketler sayesinde istediğiniz zemin üzerine yapıştırarak kullanabileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Herhangi bir durumda bu etiketleri yerinden sökmek istediğinizde yapıştırdığınız alana hiçbir şekilde zarar vermeden ve iz bırakmadan uygulanabilir bir yapıya sahiptir.

 

Güvenilir ve Kaliteli Üretim Hizmeti

Kalite hizmette sapmadan belirli bir aşama katedebilmenin standardını belirler. Birbirinden farklı, müşteri odaklı etiket modelleri üzerinde tasarım yapılırken sizlerin yönlendirmesi ve istekleri doğrultusunda bir plan oluşturulmaktadır. Üretim tesislerimiz içerisinde ürün kalitesini ölçeklendiren ve belirli bir standardı öne alarak oluşturulan etikler, özellikle baskı yapılırken sağlığa zarar vermeyecek ve istediğiniz kriterlere uygun bir şekilde tasarım aşamasına gidilmektedir.

Yıllardır hizmet veren ve ürün kalitesi ile övünen Onur etiket markası sizlerin de her türlü oluşturacak olduğunuz marka, arma ya da slogan üzerine istediğiniz etiket modelini uygulayabilmekteyiz.

Kusursuz ve özel üretim seçenekleri ile şık bir tasarım elde edebilmek için kişisel hayatınızda bireysel olarak kullanabileceğiniz hem de özel zamanları, törenleri daha özel hale getirebileceğiniz, oluşturmuş olduğunuz marka ve firmayı tanıtabileceğiniz birbirinden farklı etiket modelleri için ücretsiz kargo avantajıyla sitemizi ziyaret edebilir bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz: Instagram ve Linkedin