Scroll to top

Bez Etiket ile Markanız Bir Adım Önde

Ürünlerinizin dikkat çekici olması için büyük etkisi bulunan bez etiket, markanızın bilinirliğini arttırdığı gibi kaliteli yapısı ile şirketinizin prestijli görünmesini sağlar. Etiketler bu bağlamda birçok üretim sağlamaktadır. Bu makalemizde sizlere başta bez baskı etiket ve serigrafi baskı etiket olmak üzere etiket çeşitleri hakkında bilgiler vermeyi amaçlamaktayız.

Birbirinden farklı baskı teknikleri ile yapılan baskı etiket reklamcılığı, tekstil ürünlerinin öne çıkmasında büyük bir rol oynar ve şirketlerin ticari alanda daha çok bilinmesini sağlar. Firmalar tarafından tercih edilen bu etiket, ürünlerin tamamlayıcı aksesuarları olmayı başarmıştır. Etiket seçimlerinde seçici olmak önemlidir.

Özellikle etiket şirketlerinin belirli teknikleri göz önünde bulundurularak bez etiket seçimi yapılmalıdır. Onur Etiket, bu bağlamda size diğerlerine oranla çok daha iyi bir deneyim sunmaktadır. En kısa sürede en verimli şekilde, istekleriniz yerine getirilmektedir. Etiket denildiğinde akla gelen ilk çeşidin bez etiket olduğu bilinmektedir.

Bez Etiket Teknikleri İle Ön Plana Çıkmaya Hazır Mısınız?

Bez baskı etiketin pazarlama konusundaki başarısının nedeni baskı tekniğidir.

Etiket basım sürecinin öncesinde grafik tasarımı en iyi şekilde yapılan şekil, etiket basım sürecinde birden çok baskı yöntemi ile basılmaktadır. Bunlardan birkaç tanesi deri, karton etiket, 3D karton etiket ürünleri, kuşe etiket, özel tasarım, şerit etiket, kenar ve dokuma etiket, serigraf baskıdır.

Sticker baskı / sticker etiket olarak tanımlanan yapışkanlı özelliği sayesinde birçok yerde kullanılan bazı etiketler şeffaf şekilde de basılabilmektedir. Kullanım alanına bağlı olmadan kullanılan şeffaf sticker, birçok şekilde karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak oval, dalgalı oval, yuvarlak ve özel gibi kesim şekilleri bulunur. Yüksek hızda ve en ekonomik şekilde üretilir.

Bu tür etiketler için olduğu gibi bez etiket, serigrafi baskı etiket türleri için iyi bir firma bulmak çok önemlidir, baskı yapma özenli bir çalışma gerektirir. Tekniklerimiz sayesinde etiketler konusundaki profesyonelliğimizi her geçen gün kanıtlamaktayız. Baskı etiket hakkında daha fazla bilgi almak için doğru yerdesiniz.

Bez Baskı Etiket Nedir?

Bez baskı etiket olarak, çeşitli ürünler üzerine yazı işlenerek oluşturulan uygulamalar örnek verilebilir. Bez baskı etiket hizmetlerinde genellikle polyester ve saten kullanılır. Yerli ve yabancı akmaz ürünlerine uygulanır ve bu teknikte, kurdele üzerine baskı teknikleri ile işlenebilir. Bunları, dekoratif kurdele ve bantlarda görebiliriz.

Bez Etiket ile Kaliteli Pazarlama

Kişiselleştirilmiş markaların tanıtımı için güzel bir seçenektir. Kendi markanız için kumaş ve bez etiket hizmetini kullanmanız tarafımızca önerilir.

Kendine kalite anlamında güvenen ve markasının tanıtımını en iyi şekilde yapmak isteyen çoğu şirket, bunu bu etiket materyali ile yapabilir. Etiketlerin kullanıcı üzerindeki etkisi yadsınamaz. Markanın akılda kalıcılığı ve bütünleyiciliği açısından önemli bir yer alır.

Serigrafi Baskı Etiket ile En İyi Tanıtım

Baskı teknikleri arasından biri de serigrafi baskı etikettir. Serigrafi baskı etiket, birden çok materyal üzerine etiket baskısı yapılan bir etiket türüdür.  Bu etiket çeşidinin uygulanabildiği ürün sayısı oldukça fazladır.

Bu materyaller deri, jakron, pvc, karton veya bez olarak çeşitlenebilir. Markanızın kişisel tasarımını yansıtmak için harika bir seçim olan serigrafi baskı etiket, en iyi şekilde tanıtımınızı yapar.

Birçok sektörde görebileceğimiz serigrafi etiket, özellikle otomativ sektöründe   tercih edilmektedir. Serigrafi baskı etiket sayesinde kullanılan renkler uzun bir süre solmaz.

Solmaya karşı dayanıklı olan serigrafi baskı etiket, dış etkenlerden kaynaklanan ısı veya ışınlar için de dayanıklıdır. Dayanıklılığı sayesinde sararma görülmez.

Onur Etiket, bünyesinde barındırdığı teknolojik ürünler sayesinde ve yenilikçi yapısı ile önder olduğu teknikleri ışığında müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutarak, bez baskı etiket, bez etiket ve serigrafi baskı etiket için en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Baskı yapılırken destek olan ve müşteri memnuniyetini önde tutan profesyonel kadrosu ile beraber, solvent boyalar hakkında engin tecrübeleri ile deneyimli ekibi ile üretim yapmaktadır. Markanızın reklamının en iyi şekilde yapılması için en doğru yerdesiniz.

Tekstil etiketleri hakkında daha fazla bilgi almak veya numune talep etmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bizleri takip etmeyi unutmayın Instagram: @onuretiketcomtr

Bez Etiket ile Markanız Bir Adım Önde - Bez Baskı Etiketler