Scroll to top

Rubber Etiket ve Silikon Etiket Kalitesi ile Markanız Daha Kalıcı

Rubber Etiket, en sağlam ve en kaliteli ürünlerden üretilirler. Silikon etiket kelime anlamı dolayısı ile aslında kauçuk anlamına gelmektedir. Yani kauçuk etiket, sağlam ve kaliteli haliyle birçok sektör tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bu sektörlerden başta tekstil sektörü gelmektedir. Öyle ki, tekstil sektöründe birçok mont, çanta, ayakkabı gibi üründe rubber etiket rastladığımız bir etiket türüdür. Rubber etiker, renkli olması dolayısı ile görsel açıdan tercih edilen bir etikettir.

Bunlara ek olarak silikon etiket ve rubber etiket, uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Bu sayede ürünlerin üzerinde markaların kalıcılığı da, etiket ömrü gibi uzun ömürlü olacaktır.

Rubber etiket tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik, kauçuk etiketin kanserojen madde içerip içermediğidir. Bu yüzden en üst kalite seviye etiketi seçmenizi öneririz.

Markam İçin Neden Rubber Etiket Tercihim Olmalı?

  1. Yumuşak yapısı ile ürün kullanıcılarını rahat ettirir.
  2. Özellikle dış giyim ürünlerinde tercih edildiği için hava şartlarına dayanıklıdır.
  3. Uzun ömürlü bir etiket olarak sürekli reklamınızı yapmanızı sağlayacaktır.
  4. Sizin isteğinizde, sizin seçimlerinizle ve tasarımınız ile üretilebilmektedir.
  5. Dikiş sistemi kolaydır.
  6. Boyut kısıtlaması olmaksızın yapılır.

Peki Nasıl Üretiliyor Bu Rubber Etiket? 

Elbette güncel teknoloji sayesinde. Profesyonel ekip işi ile gerçekleşen bu süreç, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarabilmek için en iyi şekilde yapılmaktadır.

Önce tasarım ve logo belirlenir. Ardından hızlıca şema çıkarılarak ilgili makinaya yönlendirilir. Ürün analizi yapılır. Sektördeki liderliğimiz sayesinde bu süreçlerin hepsi detaylı şekilde ve atlama olmaksızın yapılır.

Silikon Etiket ile Harika Promosyon Fırsatları

Özellikle tekstil ürünlerinde kullanılmakta olan bir etiket çeşididir. Rubber etikette de rastladığımız gibi dış giyim ürünlerinde tercih edilebilir. Bazı kaynaklarda ve tekstil ürünleri kategorilerinde bu iki etiket ismi aynı olarak tanımlanmaktadır.

Bu etiketler mayo, bikini, iç giyim ürünleri gibi ürünler de aklımıza gelmelidir.  Çanta ve ayakkabı için de tasarlayıp üretmek mümkündür.

Silikon etiket, esnek bir yapıya sahiptir. Bu açıdan dokunulduğunda iyi bir his vermektedir. Silikon etiket, kolayca dikilebilir. Kullanımı son derece kolay bir etikettir.

Silikon etiketin bir diğer ismi de pvc etikettir, yani plastik etiket de denebilir. Silikon etiket kullanımında tüm renkler kolayca kullanılabilir. Hem şeffaf, hem parlak hem de mat olarak üretilebilmektedir. Tasarımcının ve müşterinin zevkine göre üretilebilmektedir.

Parlak ve mat olarak seçtiğiniz etiketinizi, tamamen markanızın isteği doğrultusunda en iyi şekilde üretmek için Onur Etiket, size sonuna kadar destek sağlamaktadır.  Bu etiketler hakkında daha fazla bilgi almak ve numune talep etmek için iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Instagramda @onuretiketcomtr sayfamızı takip ederek yeniliklerden ve örnek modellerden bilgi alabilirsiniz.