Scroll to top

Özel Tasarım Etiket; Birçok firmalar fiyat ve bilgilendirme amaçlı etiketlere ihtiyaç duymaktadır. Her firmanın marka imajını yükseltecek ve farklı amaçlarda kullanılacak olan etiketleri size özel tasarlayıp hazırlıyoruz. Dokuma etiket, Serigraf Etiket, Kenar Örgü Etiket, Pamuk Etiket, Karton Etiket, 3 Boyutlu Karton Etiket, Baskı Etiket, Güvenlik Etiketi, Deri Etiket, Özel Tasarım Şeritler ve Dokuma Arma olmak üzere geniş üretim kapasitesine sahip olduğumuz Güngören’deki adresimize bekleriz. En iyi teknolojinin kullanıldığı firmamızda her biri birbirinden usta personellerimiz ile daima kaliteli sonuçlar ortaya çıkartabiliriz. Kurumsal, ticari ve endüstriyel olarak her türlü sahada İstanbul Özel Tasarım Etiket siparişlerinizi site üzerinden verebilir ve en kısa zamanda teslim alabilirsiniz.

Sizin Hayalleriniz Bizim Tasarımlarımız

Sizin hayal ettiğiniz ve bizim sizin için tasarladığımız etiketlerle size ait olan görsel değerlerle piyasanızda rakiplerinize fark atın. Bunun için isterseniz alanında uzman personellerimizin hazırladığı örnek şablonlara bakabilirsiniz. Renk, font ve kullanılacak malzeme seçimi ve üstün kalite ilkeleriyle tedarikte bulunabilirsiniz. İmalat aşamasını Uluslararası Standartlara taşıyan firmamız, Türkiye ve Dünya çapında kendini örnek alınacak seviyeye gelmiştir. Her şeyi sizin için düşünüldüğü ve planlandığı İstanbul Özel Tasarım Etiket çalışmalarınızı hemen başlatabiliriz. Firmanızın etiket ve bu kategoriye giren tüm ihtiyacınız olan gereksinimlerini temin ettiğiniz seçkin bir firma ile hareket ederek bitirdiğinizin memnuniyetini yaşayabilirsiniz. İsterseniz bazı örnek çalışmalarımızı ve referanslarımıza bakarak bizler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bütçeyi Aşmayan Sınırları Zorlamayan Dost Fiyatlar

Vermek isteyeceğiniz siparişler için herhangi bir adet sınırı yoktur. İstanbul’un en pratik üretimine 20 yıllık tecrübe ile imza atan firmamız Onur Etiket, düşük fiyatlandırma, zamanlama ve kalitesinden asla ödün vermemektedir. Etiket üretimi geniş olan sürekli kendini geliştiren ve yaptığı yeniliklerle rakiplerine fark atan Onur Etiket firmamızdan geniş destek alabilirsiniz. İşleriniz hızlı, kaliteli ve ucuza son bulsun istiyorsanız başka bir yer aramanıza gerek! Güler yüzlü, misafirperver ve dürüst prensipleriyle bizde karar kılmanız gayet yeterli. Ödeme seçeneklerinde hoşgörülü ve daha fazlası için arayın veya yerimizi ziyarete gelin.

Özel Tasarım Etiket

Özel tasarım etiket(ler), sergilenen ürün ile alakalı en başta marka olmak üzere kullanım şekilleri, ihtiyaç halinde ise fiyatı, özellikleri, son kullanım tarihi gibi birçok detayı üzerinde barındıran etiketler; sektör fark etmeden firmaların ihtiyaç duyduğu ürünlerden biridir. Geçmişte etiketler yalnız belirli standartlarda hazırlanırdı, o durumda firmalar standartların dışına çıkmadan hazır halde olan ürünleri inceleyip onların arasından seçim yapıyorlardı. Daha sonraki zamanlarda özel tasarım çalışmaları çoğu konuda olduğu gibi etiket dünyasında da farklı sonuçlar ortaya çıkmaya başladı. Başlarda birçok firmanın özel tasarım etiket için daha önceden olmadığı kadar fazla önem gösteriyordu.

Dokuma Etiket Merter

Ve bunlara rağmen özel tasarım etiket Merter ile ilgili tam bilgi sahibi olmayan firmalar bulunuyor. Bu firmalar hazırlatmak istedikleri bunun gibi etiketlerin sonrasında istedikleri etkiyi tam olarak koymuş olmuyorlardı. Şimdi ise özel tasarım etiket kullanımı artışı ile beraber kendini gösteren çeşitlilik ise firmaların artık kendi istekleri doğrultusunda birbirinden farklı stillerde hazırlamaya özen veriyorlar. Bu durumda dikkat edilmesi geren en önemli unsurlardan biri şüphesiz doğru firma ile iletişime geçmektir. Günümüzde bu şekilde çalışan birçok firma bulunmakta, ama bunların arasında seçim yaparken öncelikli olarak deneyim ve tecrübeye dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunun sebebi olarak hazırlanacak olan etiket ile firmaya ait kurumsal kimliklerinin ortaya çıkacak olmasıdır. Firmaya ait olan logo ve şekillerin yapılan etikette renk seçimi ve dikkat edilecek olan göz yormayan şık tasarımların istenilen sonuçların elde edilmesine imkân tanımalarıdır. Tek rengin yerine farklı renkler kullanımı istenildiğinde bu renklerin kendi aralarında uyumlu olması, dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alıyor. Aksi halde uyumun sağlanmadığı renk seçimlerinde yapılan etiketin beklenen sonuç yerine istenmeyen sonucu ortaya koyacaktır.

Gerçekleşecek olan etiket çalışması öncesi firma ile yapılacak olan görüşmede tasarım ile alakalı tüm detaylar tam anlamıyla netleşmelidir. Etiketin kullanılacak alana göre boyut ayarı ile etiketle alakalı tüm gerekli adımlar atılmış olacaktır. Ardındansa etiketin artık basılmasına geliniyor. Firmalar bu yapılan etiket ile kurumsal kimliklerini müşterilerine ve hedef kitlelerine daha etkili şekilde ulaştırmış oluyorlar. Oluşturulan etiketler ne kadar birçok kişi tarafından önemsiz bulunsa da bu etiketlerin avantajlarını görmek mümkün.

20 Yıllık Tecrübesi ile sizlere hizmet eden(edecek olan) Onur Etiket Şirketimiz sizleri Güngören’deki adresimize bir kahve içmeye davet ediyor. Gelin numunelerimizi inceleyelim.

OnurEtiket.com.tr0(212) 637 46 64Fatih Caddesi, Uzun Sokak No 15, 34169 Merter / İstanbul