Scroll to top

Deri Etiket Nedir?

Deri etiket; beden, marka, yıkama ve kullanma talimatlarının da yer aldığı karton etiket ürünlerinin üzerine plastik, ip veya kurdele seçiminizin eklenebildiğinden ürünlerin üzerinde deformasyonu en aza indirmesiyle sıklıkla tercih ettiğimiz etiket türüdür. Deri etiket, hakiki (gerçek) deri veya suni deri üzerine baskı yapılarak elde edilir.

Hakiki deri (gerçek deri) üzerlerine, baskılama teknikleri ile ortaya çıkarılmış olan etiket türüdür. Yaldız, lazer, yakma ve frekans teknikleri kullanılarak bu yöntemlerle hazırlanır. Etiket fiyatları birçok faktörlere dayalı olmak üzere farklılık göstermektedir. Tekstil deri etiketler, düşünüldüğünde sıklıkla kullanılan bir etiket türüdür.

Aynı zamanda deri etiketler genel olarak moda dünyasında kot pantolonlarda kullanılmaktadır. Bu etiketler, kot pantolonların veya diğer kot ürünlerinde cesur bir görünüm vermektedir.

Üretimleri aşamasında kullanılan yöntemler ve teknikler itibariyle, marka tanıtımınıza uygun imajda etiket üretimi yapmaktayız. Etiketlerin dikim ve sabitleme alanları belirtildiğinde o alanlara dikkat edilerek üretimde herhangi bir sorun yaşanmamasına özen gösteriyoruz.

Peki, neden deri etiket?

İşinde uzman personellerimizin hazırlamış olduğu deri etiket ile ürününüzü bir adım daha öne çıkaracak, markanıza ve imajınıza şıklık katacaktır.

Deri etiketlerin örnek görsellerini görmek isterseniz bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Karton Etiket Nedir?

Karton etiket, genel olarak standart kartvizit boyutuna sahip olan üstten delinerek Kraft ip ile ürünlere bağlanır. Aynı zamanda ipsiz olarak ürünün yanında markanın görünmesi amacıyla gönderilir. Ürün hakkında bilgilerin yer aldığı; beden, yıkama talimatı, fiyat ve üretim yeri/markası gibi bilgilerin bulunduğu ortalama olarak 350gr tercih edilen kâğıttan oluşan matbaa ürünüdür. Onur etiket olarak, tüm etiket ürünlerinde geniş ölçü, geniş renk seçeneği, geniş kâğıt seçeneği ve gramaj seçeneği sunarak siz müşterilerimizin hem markasını hem görünürlüğünü ön plana çıkaracak ürünler tasarlamaktayız.

Karton etiket, normal kromo karton başta olmakla birlikte fantezi ve kuşe karton/kâğıtlara da baskı yapabilmekteyiz. Karton etiket, sadece tek taraflı değil çift taraflı baskı yapılarak da kullanılabilir. Baskı siparişlerinizde karton etiketlerde genel olarak 350gr kâğıt gramajı tercih edilir ve baskıdan sonra etiketin üst kısımlarında delinerek ipin geçirileceği yer hazır edilir. İster hazır ipi geçirilmiş olarak isterseniz ayrı olarak sipariş edebilirsiniz.

Ürünleriniz için kaliteli etiket hizmeti sunan bizleri tercih etmek isterseniz iletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Merter’deki yerimizde bizleri ziyaret etmek için Google Maps üzerinden konumumuzu görebilir yol tarifi alabilirsiniz.