Scroll to top

Fantazi Etiket

Fantazi etiket, fantazi şerit ve fantazi kurdele konularına gelmeden önce fantazi kelimesini anlam olarak inceleyelim. Fantazi, kelime anlamı olarak sözlüklerde; hayal kurma, ilginç hevesler veya farklı türde beğeniler olarak yer almaktadır. Her insan, hayatının belli zamanlarında hayatındaki küçük farklılıktan hoşlanmıştır. Günümüzde fantazi kelimesi ne kadar kullanılır bilmesek de, fantazi ürünlerinin fazlasıyla kullanıldığı yadsınamaz bir gerçek.

Kadınların severek giydiği ve kendini içinde daha özgüvenli hissettiği bralet, tasarım jartiyer takımı, desteksiz transparan string kesim sütyen takımı, destekli string kesim sütyen takımı, deri jartiyer, dantel fantazi giyim kostümleri, jartiyer ipleri, fantazi kurdeleli büstiyer, jartiyer çorapları, babydoll, fantazi şerit gecelikler, seksi büstiyerler ve özel tasarım iç giyim materyalleri günümüzde oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Günden güne daha da ilgi çekici bir hal almaya başlayan jartiyer takımlarının paket içeriğinde genellikle hepsinden bir adet olmak üzere sütyen, jartiyer, tanga ve tek çift çorap bulunur. Paket olarak alırsanız, daha uygun fiyatlara elde edebilirsiniz. Eski tarihlerde karnavallarda giyilen fantazi giyimler, insanların ilgisini çekmeyi başardığı için tasarımcılar bu alana yoğunlaşmayı düşünmüşlerdir. Mesela mite love kurdele tasarım jartiyer takım, fantezi giyim içinde yüksek miktarda satılan bir üründür ve tasarımı bahsettiğimiz karnavallardaki kostümleri andırır.

Fantazi Şerit ve Fantazi Kurdele

Fantazi etiket ve fantazi şeritler, günümüzdeki satış oranlarına bakılırsa, evinize eski zamanlardaki karnavalları getirmek o kadar da zor değil. İç giyim tenle direkt temas eder, bu yüzden iç çamaşırının kalitesi kadar etiketin de kalitesi çok önemlidir. Etiket rahatlığına ekstra dikkat edilmelidir çünkü kalitesiz etiketin teninize kaşıntı, kızarıklık gibi etkileri olabilir. Rahatlık, fantazi ürün etiketlerinde de çok önemlidir fakat fantazi giyim etiketlerinde görsele de çok önem verilir. Fantazi giyim kategorisindeki bir ürünün etiketlemesinde kişinin zevkine hitap eden fantazi etiketler kullanılır ve buna ek olarak fantazi şerit, fantazi kurdele gibi detaylarla süslenen ürünler bulunur. Fantazi giyim etiketleri genellikle saten olarak tercih edilir.

Saten etiket hakkında yapılan yorumlar doğrultusunda söyleyebiliriz ki saten daha yumuşak, daha kalın ve daha kalitelidir. Birinci kalite parlak saten kumaştan üretilen etiketler, rulo kesimle veya tek tek kesilerek üretilebilir.  Fantazi ürünün kalitesi, etiketine bakıldığında anlaşılır. Fantazi etiketler, müşteri gözünde kalite kontrolü için önemli bir paya sahiptir. Elinizde iki tane aynı bralet takımı varken, bilinçaltınız doğrultusunda etiketi kaliteli olanı seçersiniz. Dahası, ürün etiketi bir nevi imzadır ve marka imajı için büyük bir önemi vardır. Düşük kaliteli etiketler, marka imajına zarar verir. Dünyanın en ünlü iç çamaşırı firma markalarının etiketlerini düşünebiliriz. Düşünür düşünmez aklımızda etiketinin nasıl olduğu canlanıyorsa, etiketin yadsınamaz bir etkisinin olduğunu görebiliriz. Özellikle fantazi etiket hakkında, fark yaratmak için kaliteli etiketlerin kullanılması gerektiği herkes tarafından onaylanmıştır.

Fantazi etiketler, fantazi şeritler ve kurdeleler için numune talep etmek ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçiniz. Instagramdan bizleri takip ederek yaptığımız ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.