Scroll to top

Dijital Rulo Baskı Makinesi

Bu makalemizde dijital rulo baskı makinesi, dijital rulo etiket baskısı gibi dijital etiketler hakkında bilgi verdik. Bizleri Instagram hesabımızda takip ederek yeni çeşitlerimizden mahrum kalmayın.

Dijital Rulo Etiket

Aslında günlük hayatta çokça gördüğümüz ama çok da dikkate almadığımız ürünlerin başında etiketler gelmektedir. Etiketler günlük hayatta satın aldığımız birçok üründe bizlerin karşısına gelmektedir. Özellikle tekstil ürünlerinde dijital etiket ile çok fazla karşılaşmaktayız.

Özellikle aldığımız ürünlerin yan ve sırt bölmelerinde baskı makinesi ile basılmış etiketler bulunmaktadır. Bu etiketler genel anlamda bizlere ürün hakkında kullanım bilgisi sunmaktadır.

Bir ürünün doğru kullanılabilmesi için bu etiketlerin önemi çok büyüktür. Ülkemizde de artık etiket basma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu da her ürüne özel bir etiket basmak demektir. Bu konuda Onur Etiket ülkemizde uzun yıllardan beri elde ettiği tecrübe ile çok ileri düzeyde hizmetler sunmaktadır.

Bünyesinde farklı çeşitler de ve ileri teknoloji dijital etiket baskı makineleri bulunduran firma bu teknolojisini isteyen bütün herkese hizmet olarak sunmaktadır.

Dijital rulo etiket ise makinelerde rulo şeklinde oluşturulan etiketlerin dönen bir makara sistemi sayesinde istenilen ürüne basılması temelinde çalışmaktadır. Bu çalışma prensibi sayesinde aynı anda birçok ürüne hızlı bir şekilde etiket basılma şansı elde edilmiş olur. Yeni dönemle birlikte ürünlerin hızlı üretilmesi etiketlerin de hızlı basılması gerekliliğini ortaya çıkardı. İşte bundan rulo etiket baskı teknolojisi geliştirmiştir.

Bu teknolojiyi Türk halkına ise Onur Etiket sunmaktadır. Büyük küçük birçok firmaya istenilen adette kaliteli hizmet sunulmaktadır. Bu kaliteli hizmete ulaşmak için ise yapılması gereken tek şey ister firmaya giderek istenirse de internet üzerinden firma ile iletişime geçmektir. Ürünleri hakkında rulo etiket üzerinden bilgi vermek isteyen kişiler özellikle bu firmayı çokça tercih etmektedir.

Dijital Rulo Etiket Fiyatları

Ülkemizde dijital rulo etiket fiyatları aslen üründen ürüne değişmektedir. Onur Etiket bu piyasada en kaliteli ürünleri bu konuda düşük maliyet oluşturmak isteyen firmaları çok uygun fiyattan sunmaktadır. Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde de ürünler son derece üst düzeydedir. Etiket fiyatlarının genel kullanıcı yorumlarına bakıldığında ise firma hakkında hep olumlu yorumlar alınmaktadır.

Dijital rulo etiket baskı makinesi, etiketin artık ürünlerde zorunlu olması sebebiyle artık küçük büyük bütün firmalar etiket almaktadır. Bu etiketlerin sattıkları ürünler hakkında bilgide sunması ile her ne konuda olursa olsun etiket almak firma adına olumlu bir gelişmedir.

Çünkü kullanıcılar aldıkları ürünlerin içeriği hakkında bilgi almak isterler. İşte bu gereksinimlere paralel olarak gidilen ilk adreste Onur Etiket’tir. Fiyat olarak piyasadan çok çok uygun fiyatlar sununa firma bu fiyatlara göre çok çok kaliteli ürünler sunmaktadır.

Ürünlerin dijital baskı ile üretilmesi üretilen ürünlerin uzun yıllar boyunca ve birçok etmene karşı sağlam olmasını sağlamaktadır. Özellikle güneş ışınları etiketlerin ömrünü kısaltmaktadır. Ancak Onur Etiket’in ürünleri bu konuda üst düzey bir kaliteye sahiptir. Muadillerine göre güneş ışınlarına karşı daha dayanıklı olup yapıştırıldıkları ürünede asla zarar vermemektedir.

Aslında küçük işletmelerde etiket konusunda firmadan yardım alınabilir. Sadece etiket baskı değil ürünler üzerinde baskı yapan firma insanların ürünlerini değiştirme kapasitesine sahiptir. Küçük atölyelerde üretilen bu ürünler daha iyi bir kimliğe sahip olabilmek için etiket baskı işlemi yapılmaktadır.

Bu tip ürünlerde ki fiyat ise genellikle sayı adedi ve seçilen ürünle paralel olarak artmaktadır. Ancak her konuda olduğu gibi bu tip tekstil ürünleri etiketlerinde de Onur Etiket çok uygun fiyatta hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü personel ve kaliteli ürünler için tek adres konumundadır.

Dijital Rulo Etiket Baskısı

Firmalar artık ürün bilgilendirme konusunda dijital rulo etiket baskı tercih etmektedir. Bu etiket ürünlerin üzerine kolayca yapıştırılır ancak kolay kolay çıkmaz. Kullanılan kaliteli baskı malzemeleri sayesinde ürün üstünde ki etiketler kolayca yıpranıp kullanılmaz hala gelmez. Özellikle baskı hızı ile de tercih edilen bu ürünler hızlı bir şekilde hazırlanıp isteyen firmaya sunulmaktadır.

Dijital rulo hem üretilirken hem de kullanılırken hız demektir. Bu konuda hızlı baskı makineleri sayesinde ürün hızlı ve çok adete basılmakta kullanılırken de hızlı bir şekilde yapıştırılmaktadır.

Onur Etiket, 20 yıllık tecrübemizi ihtiyacınız olan tüm dijital rulo etiket baskı işlerinizi gerekli baskı çözümü ile kaliteli baskı yapan etiket makinesi kullanarak kısa sürede adresine teslim etmekteyiz.

Konu hakkında bilgi almak ve numune sipariş etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi Instagram hesabımızdan takip ederek ürünlerimiz ve numuneler hakkında bilgi alabilirsiniz.